Blog Başlık

 • Haziran 24, 2021 Kişisel Bakım

  Pek çok kişinin tüy alma yöntemlerinden biri olan ağda, tüylerin kökten uca alınmasını sağlamaktadır. Köklerin günden güne incelmesini sağlayan ağdanın farklı çeşitleri bulunmaktadır. Günümüzde en pratik tüy alma yöntemlerinden biri olan soğuk ağda her an her yerde yapılabilir özelliği sayesinde oldukça kullanışlıdır. Ağda bandı nasıl kullanılır konusu hakkında pek çok yöntem bulunmaktadır. İlk defa ağda bandı kullanacak olan kişiler öncelikle ağda yapacakları bölgeyi temizleyerek ağdaya başlamaktadır. Ağda bandı bölgeye yapıştırılarak üzerine masaj yapılır

  Ağda Bandı Nedir, Nasıl Kullanılır?
 • Haziran 24, 2021 Güzellik ve Bakım

  Yanlış uygulamalara karşı oluşabilecek yüz kızarıklığına yapılabilecek en doğru yöntem uygun nemlendirici ürün kullanabilmektir. Ağda sonrası uygun nemlendirici ve buz uygulaması da rahatlama sağlayabilecektir.

  Yüz Kızarıklığına Ne İyi Gelir?
 • Haziran 24, 2021 Güzellik ve Bakım

  Evde kaş alma yöntemleri farklı şekillerde sunulmaktadır. En rahat ve hızlı kaş alma şekli olan ağda tüylerin hızlı bir şekilde alınarak bölgenin temizlenmesini sağlamaktadır. Evde kaş alma yöntemleri arasında ağda, ip, cımbız ve çeşitli kaş alma aletleri yer almaktadır. Her tüy yapına ve şeklinde göre tüy alma yöntemleri de değişiklik göstermektedir. Tüylerin kökten uca hızlı alınmasını sağlayan ağda bantları yüzeyi temizleme konusunda en çok beğenilen yöntemlerden biridir. Küçük ve kısa tüyleri de rahatlıkla alan ağda bantları ile evde kaş alma oldukça hızlı tamamlanmaktadır.

  Evde Kaş Nasıl Alınır?
 • Mayıs 30, 2021

  Ağda, vücuttaki istenmeyen tüyleri almaya yarayan günümüzde özellikle kadınların tercih ettiği bir ürün ve yöntemdir. Ağda bu temizlik için gerçekten çok tutulur çünkü kök dahil tüm tüyleri alır. Günümüzde erkeklerin de güzellik ve estetiğe uyum sağladığı görülüyor ki hem erkekler hem de kadınlar ağda yapıyor.

  Toptan Ağda Satışı Nasıl Yapılır?
 • Mayıs 27, 2021

  Ağda, eski yıllardan bu yana özellikle kadınların kıl ve tüylerden kurtulmak adına kullandığı bir yöntemdir. Eski yıllarda pekmez ya da limonunun eritilip kaynatılarak macun kıvama getirilmesi ile ağda kullanımı başlamış olsa da günümüzde pek çok kozmetik dükkanda ya da büyük marketlerde ağda bulmak oldukça kolay bir hale gelmiş durumdadır. Peki, ağda ne için kullanılır? Ve ağda hakkında merak ettiğiniz pek çok konu hakkında detaylara ulaşmak için yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

  Ağdanın Kullanım Amaçları ve Faydaları
 • Mayıs 26, 2021

  Biz kadınlar sağlık kadar güzelliğimize de düşkünüzdür. Bu yüzden güzel bir görünüme sahip olmak en doğal hakkımızdır. Güzel görünmek özgüvenimizi tazeler ve cildimizi sevmek kendimize iyi gelir. Bize iyi gelen şeyleri yapmak da hayatımızın diğer alanlarında başarıyı beraberinde getirir.

  Sağlık ve Güzelliğin Mucizesi Sir Ağda
 • Mayıs 21, 2021

  Cilt ve saç bakımı yapılırken en çok tercih edilen yağlardan biride argan yağıdır. Argan yağı içerik olarak besleyici bir yapıya sahiptir. Bu nedenle özellikle kadınların bakım esnasında vazgeçemediği temel ürünlerden bir tanesidir. Argan yağının içerisinde yüksek miktarda E vitamini bulunduğundan tırnak bakımı içinde oldukça faydalı olan bir yağdır. Özellikle kadınlar için kıymetli olan argan yağı ne işe yarar ve faydaları nelerdir yazımızda yer almaktadır.

  Argan Yağı Ne İşe Yarar, Faydaları Nelerdir?
 • Mayıs 20, 2021

  Vücudumuzun en hassas yerlerinden biri dudak üstüdür. Dudak üstüne zarar vermeden bıyıkları almak için farklı yöntemler kullanılmaktadır. Bıyık alma denildiğinde akla ilk önce ip ve ağda gelmektedir. Kadınlar bıyıklarını alırken aynı zamanda en az acı veren yöntemi tercih etmektedir. Bıyıklar alınırken kıl kökleri ve cilt yapısı da baz alınmaktadır.

  Bıyık Alma Yöntemleri
 • Mayıs 19, 2021 Güzellik ve Bakım

  Cilt problemlerine karşı her zaman doğal içeriklerden faydalanmak isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında kil maskesi yer almaktadır. Cilt bakımında ve pek çok cilt problemlerinde etkisi kanıtlanmış olan kil, özelliklerine ve fayda sağladığı alanlara göre pek çok farklı çeşit içermektedir. Sizlerde cilt bakımına önem veriyor ve kil maskesi ne işe yarar sorusunun cevabını merak ediyorsanız, yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

  Kil Maskesi Hakkında Tüm Merak Ettikleriniz
 • Nisan 26, 2021

  Ciltte meydana gelen siyah noktalar, kötü görünüme neden olur. Akne karşıtı Black head off daha temiz bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Cildinizde ki siyah noktaların giderilerek, nefes almasına yardımcı olur. Etkili özelliğe sahip siyah nokta karşıtı ürün olarak satışa çıkartılmıştır.

  Black Head Off Nedir, Nasıl Kullanılır?
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR