₺259,90 KDV Dahil
₺371,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
₺279,90 KDV Dahil
₺399,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
₺319,90 KDV Dahil
₺457,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
₺339,90 KDV Dahil
₺485,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
₺399,90 KDV Dahil
₺571,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
₺399,90 KDV Dahil
₺571,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
₺549,90 KDV Dahil
₺785,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.299,90 KDV Dahil
₺1.857,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo

Ağda Makinesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bazı ağda çeşitleri, kadınların günlük bakımında yer alan saç ve kılları gidermek için kullanılır. Bunlardan biri bir ağda makinesidir. Ağda makinesi; kullanıma hazırlamak için ağda kısaca eritin ve ısıtın. Kategorimizde hem profesyonel hem de ev ağı makineleri kullanılmaktadır.

Ağda Makinesi Hakkında

Bir ağda makinesi, kuaför salonlarında, ağda salonlarında ve güzellik merkezlerinde yaygın olarak kullanılmasına rağmen, ev kullanımı için tasarlanmış ev tipi ağda makineleri de vardır. Ev ağ makinenizi de seçebilirsiniz, böylece evde kolayca çalışabilirsiniz. Birkaç ısıtma bölmesine sahip ağ makineleri, profesyonel kullanım ve yerler için daha uygundur. Evde ağdayı kolayca ısıtmak ve kullanıma hazırlamak istiyorsanız, mumlama makinelerini seçebilirsiniz. Sir ağda ısıtıcıları ağda makinesi türlerinden farklıdır. Bu nedenle, seçiminizi yaparken, hangi ağda daha sık kullandığınızı veya kullanmamayı göz önünde bulundurmalısınız.

Bir Ağda Makinesi Nasıl Kullanılır?

İlk olarak, her ağda makine tipi farklı olduğu için kullanımı da farklıdır. Ağda makinesi çeşitleri; kartuş ağda makinesi / efendim ağda makinesi, kutu ve kalıp makinesi, kombine yağlama makinesi. Neredeyse tüm mum cila makinelerinin elektrikli tahrikleri vardır. Ağda açıldığında ağdan soğumasını ve kurumasını önler. Ağda erime süresi, hava sıcaklığına bağlı olarak değişmekle birlikte, ağda ve makinenin donma derecesi, genel olarak ağdalar 10-15 dakika içinde kullanıma hazırdır.

Ağda makinesini bağladıktan sonra ağda kitini yuvaya yerleştirmelisiniz. Daha sonra ağdanın erimesi ve 10-15 dakika içinde hazır olması beklenir. Makinenin boyutuna ve tipine bağlı olarak, uygulama sırasında bölmeli veya bölmesiz bir ağda makinesi kiti kullanılır. Gördüğünüz gibi, ağ bağlantılı makineleri kullanmak çok basit ve pratiktir.

Ağda Makinesi Fiyatları

Ağda makinelerinin fiyatları, slot sayısına, boyutuna, türüne ve makinenin markasına bağlı olarak değişir. Kategorimizde, ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi karşılayan bir ağ bilgisayarını kolayca bulabilirsiniz, çünkü her model ve kullanım türü için bir ağ bilgisayarı vardır. Ağda ısıtıcıları olarak da bilinen ağda makineleri de set halinde satılmaktadır. İsterseniz, tek bir ürüne olan ihtiyacınızı karşılamak için bu ağda ısıtıcı kitlerinden birini seçebilirsiniz.

Ağda Makineleri Çeşitleri

Sir ağda makineleri kullanıcıya çeşitli seçeneklerle sunulmaktadır. Kartuş ağda makineleri, hazır ve sıkıştırma makineleri, kombine ağda makineleri seçeneklerden bazılarıdır. Sir ağdası kartuş olarak üretilir, hem de ağda ısıtıcı makineleri kişiseldir. Tek kullanımlık olarak tercih edildiklerinde hijyenik bakım sağlar. Kartuş makinesinin kullanımı da çok kolaydır. Pratik bir sirke ağda makinesi arıyorsanız, efendim kartuş ağda makineleri sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

Hassas ciltler ve alanlar için kalıplanmış mumlar kullanabilirsiniz. Ağda uygun kıvamda tutmak için bir sirke mum makinesine ihtiyacınız var. Evde kullanım için kuaförlerin kullandığı profesyonel ağdaları seçebilirsiniz.

Bir kartuş ağda birlikte kullanmak istiyorsanız, bir kombine ağda ısıtıcı seçmelisiniz. Favori kuaförlük ve ağda merkezleri olan makinelerin yardımıyla aynı anda birkaç başvuru yapabilirsiniz. Ağda için en uygun cihazı kategoriden seçebilirsiniz.

Sir Ağda Makinesi Kullanımı

Kartuş balmumları da sir ağda makinesi de kullanımı son derece kolay olan cihazlardır. Cihazı bağladıktan sonra, ağda yaklaşık 20 dakika sonra ısınır. Kullanıma hazır halde satılır. Kullanım sırasında mumun sıcaklığını mumlu bir makineden geçirebilirsiniz. Mum kartuşlarını, kolları, bacakları ve koltuk altlarını seçebilirsiniz.

Sir ağda bikini, kaş, bıyık ve çene bölgesi için kullanabilirsiniz. Ağda ısıtmak için bir makineye ihtiyacınız var. Ağda makinelerini pratik ve rahat kullanım için kullanabilirsiniz. Isıtılmış ağda manuel olarak veya bir bezle hızlı bir şekilde çıkarabilirsiniz. Bir bez kullanarak sir ağda makinesi temizlenmesi de kolay bir üründür. Kullanım sırasında mumu sıcak tutmak için özen gösterilmelidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR