ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Şekerli Ağda Kullanım Kolaylığı

 

Evde kullanılan klasik ağdalarda yapılan işlemler genellikle kıllarının bant ya da bez ile alınma işlemine dayanır. Bu işlemde genellikle acı hissi daha fazla yaşanır. Yeni nesil modern ağdalarda ise acı hissi daha azdır. Şekerli ağda olarak üretilen bu ağdalar bezsiz ağda formülüyle kullanılır.

 

Şeker ağda hem yapım itibariyle pratik hem de oldukça kolaydır. Özellikle acı hissini en aza indiren şekerli ağda sayesinde kadınlar ve hatta erkekler daha az sancılı bir süreç geçirebilmektedir. Türkiye’de İnci Ağda tarafından üretilen ve pek çok kişinin beğenisini kazanan şeker ağda diğer adıyla soyulabilir ağda olarak da biliniyor. Bu ağda sayesinde cilt yüzeyi tahriş olmaz ve kıl kırılmaları meydana gelmez. Çünkü şeker ağda ile kıllar kökünden alınır.

 

Şeker Ağdanın Özellikleri

 

Şeker ağda özel formülü sayesinde kılları acısız şekilde köklerinden almaktadır. Diğer klasik ağdalara göre acı hissini daha az verir. Çünkü soyulabilen bir ağdadır. Herhangi bir bez ya da ekstra bir ürüne gerek duyulmaz. Ağdayı kıl köklerine nüfuz edecek şekilde sürerek, kısa bir süre sonra ağdayı çekebilirsiniz. Soyulabilen ağda olduğu için daha kolay ve pratiktir.

 

Bilinen şeker ağdalarının aksine kıl köklerini beslemez. Kılların köküne inerek doğrudan kılları köklerinden alır. Bu sayede zamanla hem kıllar azalır hem de acı hissi minimuma iner.

 

Kimyasal ve sağlık açısından zararlı bir ürün değildir. İçeriğinde de bu ürünler yer almadığı için vücudun her bölgesinde rahatlıkla kullanılabilir.

Cilt yüzeyinde tahriş ya da kızarıklık gibi sağlık problemlerine yol açmaz. Sivilce ve batık oluşumunu engeller.

 

Şeker Ağda Nasıl Kullanılır?

 

Şeker ağda kullanımı son derece pratiktir. Şeker ağda satın adlığınız zaman ağdanın yanında bir de ağda ısıtıcı makinesi verilmektedir. Bu makineye şeker ağdayı koyarak ısıtmanız gerekir. Ardından ise ağdayı özel çubuğuyla alarak, ağda yapmak istediğiniz bir alana uygulayınız.

 

 Ağdayı tek kat şeklinde sürmeniz yeterli olacaktır. Ağdayı sürdükten sonra ise sadece 1 dakika bekletmeniz yeterlidir. Ardından ise ağdayı diğer klasik ağdalar gibi hızlı çekmenize gerek kalmayacaktır. Şeker ağda soyulabildiği için yavaş hareketlerle ağdayı soymanız hem daha az acı hissetmenizi sağlar hem de kılları kırmadan kökünden alır.

 

Şeker Ağda Çeşitleri Nelerdir?

 

Şeker ağda tamamen doğal reçineden üretildiği için doğal bir içeriğe sahiptir. Ağda içerisinde kimyasal bir madde kesinlikle bulunmaz. Oldukça pratik olan şeker ağda bezsiz olarak kullanıldığı için her yerde tercih edilebilir.

 

Şeker ağda çeşitlerini sadece kadınlar değil, vücut kıllarından kurtulmak isteyen erkekler de kolaylıkla kullanabilir. Şeker ağda cilt tipine göre 4 farklı çeşide ayrılır.

 - Pembe Pudralı olan şeker ağda hassas noktalar için özel olarak formüle edilmiştir.

 - Sarı Naturel şeker ağda, sert tüylerin alımı için tercih edilir.

 - Siyah Peeling şeker ağda ölü derilerin daha yoğun şekilde bulunduğu bölgeler için üretilmiştir.

 - Yeşil şeker ağda ise karma ciltler için kullanılır.

 

Şeker Ağda Fiyatları

 

 Şeker ağda fiyatları özel formülü ile en hassas bölgelere uygulanabilen ağdadır. Kutu şeklinde satılan şeker ağda fiyatları kutu ebatlarına göre değişir. Genellikle site üzerinden güvenilir şekilde alışveriş yaparak şeker ağdaya 15 ile 50 TL arasında bir fiyata ulaşabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR