₺554,90 KDV Dahil
₺792,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Sert Tüyler İçin Konserve Ağda

Ağaçlardan toplanan kaliteli reçineden üretilen konserve ağda, doğal balmumu ile birlikte özel işlemlerden geçirilerek üretilmektedir. Doğal bir ürün olan konserve ağda ciltteki ölü deriyi temizler. İpeksi bir kıvama gelen cildinizi inci masaj sonrası yağı ile temizleyerek pürüzsüz bir hale getirebilirsiniz.

Ağda Tercih Edilmesinin Nedenleri

Sert tüyler için ağda kullanılmasını tavsiye eden güzellik uzmanları, ağda sayesinde tüylerin seyrek ve daha az çıktığını gözlemlemişlerdir. Ağdanın tüyleri beslediğini söyleyen aksi kaynaklar bulunsa dahi sert tüyler için konserve ağda özel olarak üretilmiştir. Çok fazla tercih edilmesinin sebebi ise içeriği sayesinde kremsi yapısı ile ciltten kolay ve yumuşak bir şekilde ayrılabilmesidir.  

Konserve Ağda Seçenekleri

Cilt tiplerine ve kıl özelliklerine göre farklı gruplara ayrılan inci konserve ağdanın, sert tüyler için etkili olan, ölü deriyi temizleyen, normal cilt tipleri için, özel bölge ve yüz için olanları ve hassas ciltler için üretilmiş olan kadifemsi vb. çeşitleri bulunmaktadır. Bu seçenekler sayesinde birçok farklı kesime de hitap edebilen firma ağda konusunda en deneyimli isimler arasında yer almaktadır.

Konserve Ağdanın Diğer Ağdalara Göre Daha Ekonomik Olması

Konserve ağdanın boyutu ve bez ile uygulanması sayesinde daha uzun ömürlü olmaktadır. Teneke kutu içerisinde sunulan ürünün ev ortamında dahi makine olmadan da kullanılabilmesi mümkündür. Isı geçişinin ağdanın dış yüzeyinde yer alan metal sayesinde daha kolay olması, benmari usulü ile ağdanın ısıtılıp, genleştirilmesi çok kolay olmaktadır. Sosyal medyada yer alan boncuk ağdaların özel bir mekanizma ile kullanılması gerekirken konserve ağdaların tek başlarına kullanılabilmesi klasik dönem ağda yöntemlerinden farksızdır.

Güven ile Tercih Edilebilen Ağda Markası

İnci ağda kozmetik sektöründe 2015 yılından bugüne faaliyetine kesintisiz devam etmektedir. Avrupa ve Ortadoğu'da bulunan temsilcilikleri ile sadece Türkiye değil daha geniş bir kitleye ismini duyurmayı hedeflemektedir. Teknolojinin son imkanlarının kullanıldığı firmada çalışan personeller alanında uzman ve iyi eğitim almış kişilerden oluşmaktadır. Güzelliğinizin yanı sıra sağlığınızı da düşünen firma yetkilileri yeni marka ve yeni ürünler üzerinde de çalışmaya devam etmektedirler.

Ağdanın tüyler üzerinde azaltıcı etkisi düşünüldüğünde çok fazla talep görmesinin nedeni anlaşılabilmektedir. Özellikle ciltteki ölü hücrenin de ağda sayesinde temizlenebilmesi açısından hücreleri açan ağda, atalarımızdan gelen doğal bir güzellik ürünüdür. Kaliteli reçinelerden elde edilen ağdalar, fabrikada belirli bir süreçten geçerken doğallığının önüne geçilmemesi için tüm imkanları kullanılmaktadır. Konserve ağdanın yanı sıra inci ağda, roll-on ağdanın da çok fazla talep gördüğü firma ağdalarını şeker ilavesiz olarak üretmeye ve geliştirmeye devam etmektedir

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR