₺554,90 KDV Dahil
₺792,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Hassas Ciltler İçin Konserve Ağda

Bayanların en hassas ve korkusu görünen gereksiz tüylerdir. Çirkin bir görünüm veren tüylerin çözümü de aslında çokta zor değil. Hem sağlıklı hem de pürüzsüz bir dokuya sahip olabilirsiniz.

Bakımlı olmak illaki son derece pahalı bakım salonlarına gitmek demek değildir. Genel bir yanlış vardır ki paran varsa bakımlı olabilirsin anlayışıdır. Bu doğru değil tabii ki de.

Güzel ve Bakımlı Olmak Herkesin Hakkı

Güzel ve gösterişli bir bayan mutlaka kendine dikkat eder. Giyiminden kuşamına kadar özenle seçer. Lüks ve pahalı olanı değil yakışanı seçer. Olması gereken de budur. Herkes bütçesine uygun bakım yaptırabilir.

Erkek olsun kadın olsun genellikle kendimize özen göstermeyiz. Hep ikinci plana atarız kendimizi. İşten, yoğunluktan zaman bulabilirsek bakarız. Bunun da böyle olmasına sebep bizleriz. İstersek çokta iyi bakım yapabiliriz kendimize.

Bayanların Korkulu Rüyası Tüyler

Bayanların bakım konusun da makyajdan sonra en önem verdikleri uygun olmayan tüylerdir. Her zaman sorun olmuştur. Hem görüntü olarak, hem de ruhen sorun teşkil eder.

Tüylerden kurtulmanın birçok yolu denenebilir. Ama en kalıcı çözümü hassas ciltler için ağda bulunan inci ağda ile bulabilirsiniz. İnci ağda ile pürüz ve sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz.

Hassas Ciltler İçin Ağda

Genellikle etek giyimine, şort ya da kısa giyinimler de büyük sorun yaratır tüyler. Hatta çoğu kullanılan tüy ağdaları da ciltte büyük hasar bırakmaktadır. Kızarma ve deri de deformasyon bırakır. Mutlaka kaliteli ağda kullanmak gerekir.

Resmi sitesi inciagda.com adresine giriş yaparak kendinize uygun sağlıklı ve kaliteli ağdaları bulmak mümkündür. Derinize en içten nüfuz ederek iz ve acı vermeden tüylerden kurtulun. Özellikle kol ve bacaklar bölgeleri için mutlaka İnci ağdayı deneyin.

Hassas Ciltler İçin Konserve Ağdayı Mutlaka Deneyin

Ayrıca hassas ciltler için konserve ağda çeşitleri de bulunmaktadır. Konserve ağda, doğal reçineden üretilmiş ve şekersiz ağdadır. Reçinelerin doğal bal mumu ile işlenmesi sayesinde elde edilen bir ağda çeşitleridir.

Konserve ağdalar, cildin üzerindeki ölü deriyi canlandırır. Deriye ipeksi bir doku kazandırır. Bu sayede özellikle cilt sorunu yaşayanlar için çok iyi bir ağda çeşidi olmaktadır.

Konserve ağda spatula ya da ağda bezi ile kullanılmaktadır. Yüz dahil her bölgenizde güvenle kullanmanız mümkündür. Hassas ciltler için ise en uygunu bu olmaktadır.

Diğer ağda türleri için ise inciagda.com sitesini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz. Sağlık, kalite ve güvenin tek markası. Ağda sektörün de tanınmış inci ağdayı mutlaka beğeneceksiniz

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR