Hassas Bölgeler İçin Ağda

Ağda her kadının hayat kurtarıcısı olarak adlandırılabilir. Birçok bölgede ağda kullanılmaktadır. Kıl ve tüyleri hızlı ve uzun süreli olarak temizlemek için kullanılan ağdalar kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir. Yapışkan yapısı ile kıl ve tüylere yapışarak o bölgeyi kıl ve tüyden arındırır.

Ağda Çeşitleri Nelerdir?

Eski çağlardan bu güne kullanımda olan çam ağda sıklıkla tercih edilmektedir. Ilık ağda şeklinde de kullanılmaktadır. Rulon ağdada bir ısıtıcı desteği ile çoğunluklu kol bacak tüyleri için kullanılmaktadır. Kalıp ağda ve sir ağda da diğer çeşitleridir. Sıcak suda ısıtılarak spatula yardımı ile uygulanmaktadır. Boncuk ağdada taneli yapıda olup özel bölgeler için ağda tercihidir. Isıtıcı ve sıcak su ile ısıtılarak kullanılır. Bez ile kullanılabilirken bezsizde kullanılabilir.

Bunların yanı sıra sir ağda bantları da mevcuttur. Geleneksel ağdalardan farklıdır. Kullanımı daha kolay ve elverişlidir. Isıtıcıya ve ekipmana gerek olmadan kullanmak mümkündür.

Acısız ve Kolay Kolay Kullanıma Sahip Ağda Hangisidir?

Günümüzde sıklıkla kullanılan boncuk ağda ağrı eşiği en düşük ağdadır. Özellikle hassas bölgeler için ağda tercihlerinin en gözdesidir. İnci ağda sıklıkla kullanılır. Acısız boncuk ağda grubunun sürülebilir ağdası inci ağdadır. İsteğe göre bez ile de kullanılabilir. Özellikle kişinin kendi başına kullanıp birine ihtiyaç duymamasından ötürü tercih edilmektedir. İnci ağda kullanılacak bölgeye göre farklı çeşitlere de sahiptir. Pudrasız ve pudralı çeşitleri de mevcuttur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR