SIKÇA SORULAN SORULAR 

İnci Ağda Nasıl Kullanılır?

İhtiyacınız kadar İnci Ağda’yı İnci Ağda Makinesinin içerisine ekleyin. Isıtıcı ayarını 90°C’ye getirin. Ağdalar çok sıcak su kıvamına gelene kadar ısıtın ve ağda makinesinin ısısını 30°C’ye indirin. Ağdayı asla yeni erimiş haldeyken kullanmayın ve makine ısısı 30°C’ye ayarlanmışken 10 dakika kadar erimiş ağda macun – bal kıvamına gelene kadar kontrollü bir şekilde soğutun. Kıvama gelmiş ağdayı minik bir bölgede deneyerek ısı ve alerji testi yapın. Kalınca (çok da kalın olmayacak şekilde) tüylerin çıkış yönüne doğru sürdüğünüz ağda, 10-15 saniye içerisinde tamamen kuruyacaktır. Daha fazla bekletmeden ağdayı tek hamlede tüylerin çıkış yönünün tersine doğru çekerek cildinizden soyun. İnci Ağda yapışkan bir kalıntı bırakmayacağı için çok yoğun şekilde temizlemeye gerek yoktur. Ancak su yerine bebe yağı ya da yağlı temizleme mendili ile temizleme sağlayabilirsiniz. Ağda işleminden sonra 1 gün (24 saat) su, deniz ya da havuza girilmemesi önerilmektedir.

*Kullanılan ağda tekrar makine içerisine atılıp eritilerek kullanılabilir.

*Pudralı, siyah ya da azulen İnci Ağda, cildin her bölgesinde güvenle kullanılabilirken, Naturel (Sarı) İnci Ağda sert tüylere özel üretildiği için yüz ve özel bölgelerde kullanılması önerilmez.

1 Paket İnci Ağda Ağırlığı Nedir?

Klasik paketlemede 1 paket İnci Ağda ağırlığı 200 gram iken, yeni bir seçenek olarak sunulan büyük paket İnci Ağda ağırlığı 450 gramdır.

1 Paket İnci Ağda Tüm Vücut için Yeterli midir?

Evet, 1 paket İnci Ağda tüm vücut için yeterlidir. Kullanılan İnci Ağda tekrar ısıtıcıya atılıp, eritilip tekrar kullanılabilir. İnci Ağda şeker içeriksiz olduğundan uzun süre tüylerin çıkmamasını sağlar. 1 aya varan pürüzsüz bir cilde kavuşturur.

İnci Ağda Renkleri Ne Anlama Geliyor?

Yeşil Azulen İnci Ağda; Hassas ciltler içindir. Tüm vücutta kullanılabilir.

Pembe Pudralı İnci Ağda; Çok hassas ciltler ve özel bölgeler içindir. Yüz ve bikini bölgesinde kullanılabilir. Pudra içeriği ile yumuşak çekiş sağlar.

Sarı Naturel İnci Ağda; Sert tüyler içindir. Erkeklerin kullanımına uygundur. Diğer İnci Ağda çeşitleri arasında en sert yapıda olandır.

Siyah Peeling Etkili İnci Ağda; Yüzde kullanıldığında siyah noktalar, cildin diğer bölümlerinde batık ve ölü derilerden cildi arındırır. Erkek kuaförlerinde en çok kullanılan ağda türüdür.

Ağda Makinem Çalışmıyor?

Ağda makinenizi fişe takın ve ısı ayarının 90°C’de olduğuna emin olun. Buna rağmen makinenizde herhangi bir sorun varsa müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve makinenizin değişimini talep edebilirsiniz. İnci Ağda makineleri 2 yıl garantilidir.

İnci Ağda Kullandıktan Sonra Tüyler Ne Kadar Zamanda Geri Çıkar?

İnci Ağda şeker içermediğinden tüy köklerini beslemez ve tüylerin daha geç çıkmasını sağlar. Ortalama 1-1.5 ay içerisinde seyrek bir şekilde tüyler çıkmaya başlayacaktır. Düzenli kullanımda tüyler seyrekleşir ve bu süre daha da uzayabilir.

İnci Ağda Gerçekten Acısız mı?

İnci Ağda cilde değil sadece tüylere yapışır. Bu yüzden acı oranı diğer ağdalara göre %80 daha azdır. %100 doğal reçineden üretilen ve plastik içermeyen İnci Ağda’nın özel formülü, acıyı en aza indirmek için formüle edilmiştir.

İnci Ağda’nın Diğer Ağdalardan Farkı Nedir?

İnci Ağda; saf bitki reçinesinden üretilmiştir, tamamen doğaldır. Tene değil tüylere yapıştığı için acı hissi minimumdur. Bezsiz kullanılır, şeker içermez. Bu nedenle tüy köklerinizi beslemez. Diğer ağdalara oranla acı oranı 5’te 1’dir. Düzenli kullanımda tüyleri seyrekleştirir. Kökten alım sağlar.

Kargom Ne Zaman Gelir?

Web sitemizden öğlen 12.00′e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra ortalama 3 iş gününde adresinize teslim edilecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR