HAKKIMIZDA

 

Kozmetik sektöründe öncü bir marka olan İnci Ağda, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile 2015 yılından beri Türkiye, Avrupa'da ve Ortadoğu’da birçok ülkede hizmet vermektedir. Farklı cilt tipleri için formüle edilmiş çeşitleri ile kişisel bakım sektörüne yeni bir soluk getirmiştir.

Geleneksel ağda ürünlerine alternatif olmuş İnci Ağda, %100 doğal reçine ve bal mumu ile acısız, bezsiz ve zahmetsiz bir epilasyon ürününü Türkiye’ye tanıtmış, sektöründe lider bir marka olmuştur. 4 farklı yapıdaki çeşidi ile farklı cilt tiplerinde uygun ürünü kullanmayı sağlar. İnci ağda ve kalıp ağda çeşitlerinden işletmeniz ya da kişisel kullanımınız için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Klasik ürünlerden vazgeçemeyenler içinse sir ağda; farklı cilt tipine göre 5 çeşitte üretilmiştir. Bez ile kullanılan sir ağda, şekersiz yapısı ile düzenli kullanımda tüylerin azalmasını sağlar. Konserve ya da roll-on sir ağda olarak iki paketleme şekli ile hazırlanmış üründen, kullanımınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Markanın Türkiye’de sevilmesi ile yeni çeşitler de üretilmiştir; Ağda sonrası bakım spreyi tüylerin geç çıkmasını sağlar ve düzenli kullanımda tüyleri azaltır.  Beyazlatıcı krem, sürüldüğünde gözle görülen bir beyaz ten ve yumuşaklık hissi verirken düzenli kullanımda, dirsek, koltuk altı, diz vb. gibi, kararmış bölgelerde cilt tonunun açılmasını sağlar. Ve sıkılaştırıcı jel, cildin sıkı formuna kavuşmasına yardımcı olur.

İnci Ağda olarak Türkiye’de başladığımız yolculuğumuzda her gün ekibimiz ve ürünlerimizle büyüyerek ilerliyoruz. Yeni markalar ve yeni heyecanlarla sizlerle buluşacak olmanın heyecanı içerisindeyiz.

 

  

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR