₺109,90 KDV Dahil
₺157,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
₺237,90 KDV Dahil
₺339,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
₺297,90 KDV Dahil
₺425,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
₺357,90 KDV Dahil
₺511,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo

Peeling Etkili Siyah Ağda

Cilde uygulanan ağda çeşitleri, kişiye yönelik hazırlanmaktadır. Son zamanların en popüler ağda çeşitlerinden biri olan siyah ağda cildin ağda sırasında ölü derilerden arınmasını sağlamaktadır. Cilt yapısını koruyan ve kızarıklık oluşumunu engelleyen inci ağda tüylerin en temiz şekilde alınmasını sağlamaktadır.

Peeling etkili siyah ağda çeşidi, ağda kategorisi içerisinde bulunan diğer ağda çeşitleri gibi, tüylerin kökten uca alınmasını sağlamaktadır. Kıl kökünü zayıflatan etkisi ile tüylerin incelmesini ve daha güçsüz şekilde çıkmasını sağlamaktadır. Siyah ağda ürünü, cilde doğal peeling etkisi sunmaktadır. Böylelikle kıl dönmesi ve batık gibi durumları engelleyerek, cildin ağda sonrası pürüzsüzlüğünü uzun süreli korumasını sağlar.

Peeling Etkili Ağda

Siyah ağda, peeling etkili ağda ürünleri arasında en başarılı sonucu veren ürünlerden birisidir. Peeling ağda kategorisi içerisinde bulunan diğer ürünler gibi, cilt yapısını bozmadan tüylerin alınma işlemini yerine getirmektedir. Siyah ağdanın peeling etkisi ile ciltte oluşan ölü deriler alınarak ve yerine temiz, pürüzsüz, parlak bir cilt elde edilmektedir. Peeling etkili siyah ağda aynı zamanda tüm bölgelere uygulanabilmektedir. Özellikle hassas bölgelerde muhteşem sonuçlar bırakan siyah ağda, cilde parlaklık kazandırmaktadır.

Peeling Etkili Siyah Ağdanın Faydaları

Ağda, içeriğindeki bileşenler sayesinde tüylerin kökten uca alınmasını sağlaya tüy alma yöntemlerinden biridir. Farklı ağda çeşitleri, cildin yapısına ve tüylerin sıklığına göre özel olarak hazırlanmaktadır. Ağda kategorisi içerisinde bulunan yeni nesin peeling etkili siyah ağda ürünü, cilt üzerinde bulunan tüm tüylerin alınmasını sağlamaktadır.

Kökten uca temizlik sağlayan bu yöntem aynı zamanda bölgedeki ölü derileri de temizlemektedir. Tüm bölgeler için rahatlıkla kullanılan siyah ağda, hassas bölgeler için de uygundur. Böylelikle tüm bölgelerin temizliği tek bir ağda ürünü ile gerçekleşebilmektedir. İnci ağdanın peeling etkili siyah ağdası, cilde parlaklık ve kalıcı pürüzsüzlük kazandırmaktadır

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR