₺59,90 KDV Dahil
₺85,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
₺69,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
₺109,90 KDV Dahil
₺157,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
₺109,90 KDV Dahil
₺157,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
₺199,90 KDV Dahil
₺285,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
₺399,90 KDV Dahil
₺571,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Yeni Ürün
₺554,90 KDV Dahil
₺792,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺554,90 KDV Dahil
₺792,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükendi
₺554,90 KDV Dahil
₺792,90 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Konserve Ağda ve Özellikleri

 Son zamanlarda sıklıkla kullanılan konserve ağda tencerede ısıtılarak hazırlanan, pratik bir ağda çeşididir. Özel kavanozunda uzun süreli olarak bozulmadan muhafaza edilebilir. Son yıllarda en çok tercih edilen ağda çeşitlerinin başında gelmesinin en önemli sebebi rahatlıkla hazırlanması ve pratik bir şekilde kullanılabilir olmasıdır. Online platformlarda da indirimli fiyatlarıyla sipariş edilebilen bu ağdalar 800 ml olarak satışa çıkarılmaktadır.

 

 Konserve Ağdalarda İlk Seçenek: Sert Tüyler İçin

 

 Birçok farklı çeşidi bulunan konserve ağdalar hemen hemen her tip tüyler için özel olarak hazırlanıyor. Bunların başında sert tüyleri kısa bir sürede acısız bir şekilde almayı sağlayan çeşidi geliyor. Gold rengindeki konservelerde 800 ml olarak satışa çıkarılmaktadır. Güzel ve farklı kokusuyla benzerlerinden ayrılan bu özel ağda toplamda 1 aya kadar pürüzsüzlük vaat ediyor. Stoklarda yok ise istek listesine eklenebilir. Aynı zamanda ''karşılaştır'' seçeneğine tıklayan alıcılar aynı ürünleri çok daha uygun fiyata satın alınabilir.

 

 Sert tüyler için özel olarak geliştirilmiş konserve ağda yumuşak bir çekiş sağladığı için her yaşta kadın tarafından pratik ölçeklerde kullanılabilir. Tüm normal ciltler için idealdir. Yumuşak yapısı ile birlikte farkını ortaya koyan bu ürünler bir bez ile rahatlıkla tatbik edilebilir.

 

 Pudralı Konserve Ağda ve Özellikleri

 

 Pişik riskini tamamen ortadan kaldıran ve bununla birlikte çok daha acısız bir ağda imkanı sunan pudralı konserve ağdalar bir diğer seçeneği oluşturuyor. Tamamen birinci sınıf reçineler kullanılarak imal edilmiştir. İçeriğinde eser miktarda bal mumu da bulunuyor. Periyodik aralıklarla kullanıldığı takdirde tüylerin çok daha az çıkmasını sağlamaktadır. Sert tüyler için olan türünden farklı olarak pembe renkli kutularda alıcıların beğenisine sunuluyor. Ürünü önce favorilere sonra sepete ekleyerek siparişleri tamamlamak mümkündür. Siparişler toplamda iki iş günü içerisinde Türkiye'nin her şehrine gönderilmektedir. Yüz ve çene bölgesindeki tüylerin alınması için de bu ağda düzenli aralıklarla kullanılabilir.

 

 Hassas Ciltler İçin Konserve Ağda

 

 Yeşil renkli kutusuyla satışa çıkarılan bu konserve ağda türü özellikle hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiş ve üretilmiştir. Ağda sonrası hassas ciltlerin kızarmasını engelleyen koruyucu bir tabakası vardır. ''Fiyat düşünce haber ver'' seçeneğine tıklayan alıcılar aynı ürünleri çok daha uygun fiyata satın alma avantajına sahipler. Hassas ciltlere özel olarak geliştirilen konserve ağdalar 800 ml. olup uzun süreli olarak kullanılmaya elverişlidir. Cildin üzerindeki ölü derileri temizlemesiyle de sağlıklı kullanımlar için uygundur.

 

 Tüm konserve ağda çeşitleri yüzde yirmi iki gibi büyük indirim oranlarıyla satışa çıkarılıyor.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR