• Ocak 22, 2021

  Kim kaygan ve bir tek tüy olmayan bir cilt istemez? Bunu yakalayabilmek için kadınlar türlü yol denemişlerdir. En iyi yöntemi sona bırakarak bu yöntemleri inceleyeceksiniz.

  Tüy Alma Yöntemleri Nelerdir?
 • Ocak 21, 2021

  Bir zamanlar sadece ve sadece kadınların kullandığı bir terim olan ağda, artık erkeklerin de güzellikleri için hiç düşünmeden tercih edebilecekleri bir seçenek olarak güzellik merkezlerinde yerini aldı. Ağda, yapısı itibariyle yapışkan bir ve tutunduğu yerde soğuyarak, deri ve gözenekleri kaplayan yapısı ile en ince kıl köklerini dahi çekerek geride pürüzsüz bir ten bırakmaktadır. Ağdanın ciltteki ölü derileri de aldığı bilinen bir gerçektir.

  Ağdadan Sonra Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler Nedir?
 • Ocak 08, 2021

  Ağda, çeşitli maddelerin kullanımıyla istenmeyen tüylerden vücudu arındırmak için kullanılan bir yöntemdir.

  Ağda Sonrası Sivilce Oluşur Mu?
 • Ocak 07, 2021

  Ağdalar, özel bölgeler için, dizler, kollar, koltuk altı ve yüzler için kullanılan bir bakım ve temizleme şekilleri de denilebilmektedir. Günümüzde güzellik için kullanan binlerce insan vardır. Eskilerden de gelen bir kullanım da denilebilir. Farklı şekillerde kullanımı vardır. İster sürerek, ister yapıştırarak ve çekerek uygulamaları bulunmaktadır.

  Brezilya Ağdası Nedir?
 • Aralık 29, 2020

  Ağda Uygulaması Artık Çok Kolay

  Günümüzde ağda kadınların baş belası olmaktan çıkmıştır. Çünkü zaman ilerledikçe bu alanda yürütülen çalışmalar başarıyla sonuçlanmış ve kadınların yükü hafifletilmiştir. Kaliteli ürünler piyasaya sürülmüş, ağda acılı ve zahmetli olmaktan çıkarılmıştır. Hatta şimdilerde kadınlar, ağda uygulamasını büyük zevk ve keyifle yapar hale gelmişlerdir. Piyasada bu alanda birçok marka mevcuttur. O markalardan birisi ise inci ağda olmaktadır. İnci ağda ile ağda uygulamasını kolaylıkla yapabilir, pürüzsüz ve yumuşacık ciltlere kavuşabilirsiniz. Ağdanın birçok çeşidini bizlere sunan inci ağda, roll on ağdasıyla da dikkat çekmeyi başarabilmiştir. Peki, roll on ağda nasıl yapılır, ağda yapılırken nelere dikkat edilmesi gerekir.

  Roll On Ağda Nedir, Çeşitleri Nelerdir?
 • Aralık 28, 2020

  Neden Çam Sakızı?

  Güçlü bir antioksidan olarak bilinen çam sakızı ağda dışında da birçok alanda kullanılmaktadır. Bunların en başında solunum yollarına iyi gelmesi, ağız sağlığına destek olması gelir. Çam sakızı, yaralar için doğal bir iyileştirici olarak da kullanılmaktadır. Cilt bariyerini onarması, ciltteki hücreleri yenilemesi, parlaklık katması, kırışıklık ve kuruluğu önlemesi yönleriyle kozmetik alanında çok sık tercih edilen bir üründür. Ağda genellikle tahrişe ve kuruluğa yol açtığından bu durumlara iyi gelmesi, ağdada temel malzeme olarak sık tercih edilmesindeki en önemli sebeplerdendir.

  Çam Sakızı Ağda Nasıl Yapılır?
 • Aralık 23, 2020

  Boncuk Ağda Nedir?

  Acı hissinin az yaşandığı ve kullanımının kolay olmasından dolayı boncuk ağda popüler hale gelmiştir. Peki, boncuk ağda ne anlama gelmektedir? Normal ağda türlerinden yapısı gereği farklı olan ağda adını şeklinden almaktadır. Fiyat bakımından da farklı olan boncuk ağda ile acı hissi yarı yarıya inmektedir. Genellikle ağda işlemlerine yeni başlamak isteyen kişiler için çok yararlı bir kullanımdır.

  Boncuk Ağda Nasıl Yapılır
 • Aralık 18, 2020

  İnci ağda insanlar tarafından oldukça tercih edilmektedir. Kaliteli ürünlere sahip olan inci ağdada her çeşit ağda bulunur. Yeni yılın yaklaşmasıyla kullanıcılarının hizmetine güzel ağda paketleri sunmuştur. Paket seçenekleri her bütçeye uygun olarak kapsamlı bir şekilde hazırlanmıştır. 

  İnci Ağda Yılbaşı Setleri
 • Aralık 17, 2020

  Kadınların en çok önem verdiği konu cilt bakımından sonra kaş ve kirpiklerinin bakımıdır.

  Kaş ve Kirpik Yağları ile Doğal Bakım
 • Aralık 09, 2020

  Herkes, özellikle de kadınlar ciltlerin her zaman ışıl ışıl olmasını ve yaşlanmamayı isterler. Cilt dış etkenlerden, kirli hava, soğuk, sıcak gibi pek çok faktörden etkilenir. Sadece dış etkenler değil aynı zamanda tüketilen yiyecekler, kullanılan ilaçlar, yaşanan hastalıklar hatta stres bile cildi çok fazla etkileyecektir.

   Bu etkileri azaltmak ve cildi yaşlanmalara karşı korumak kişinin elindedir. Bunun için tabi ki sağlıklı beslenme ve yeterince su içmek çok büyük etkendir. Bunun dışında ise alınan vitaminler cildin sağlıklı ve pırıl pırıl görünmesine destek olabilirler. Kullanılan vitaminlerin neler olduğu, kullanımın düzenli olması da dikkat edilmesi gereken konulardır.

  C Vitamininin Cilde Faydaları