• Eylül 21, 2020

  Ağda eskiden beri kadınların tüylerini almak için kullandığı bir malzemedir. Ağda yapmak tüylerin hem geç çıkmasını sağlar hem de hijyenikliği arttırır. Ağda oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. İster kuaförde isterseniz evde bakımınızı yapabilirsiniz. Kuaföre gitmek şu dönemde çok tehlikeli olabilir. Kullanılan malzemeler tek kullanımlık ve kişiye özel olmalıdır. Bunu göze almamak için evde kendiniz bakım yapabilirsiniz. Üstelik en az acıyla ve en pratik haliyle. Pudralı inci ağda kaş bıyık için oldukça uygundur. Çünkü pudralı ağda hassas ciltlere ve ince deri bölgeleri için kullanılmaktadır.

  İnci Pudralı Ağda ile Evde Bakım
 • Eylül 16, 2020

  Pandemi sürecinde evde kalan ve çalışma hayatından uzaklaşan kişiler için işe dönüş temalı kişisel bakım süreci başlamaktadır. Özellikle iş hayatına daha iyi bir şekilde dönmek ve pandemi sürecinde yaşadığı buhranı atmak isteyen kişiler bu dönemde kendini yenileme sürecine girmektedir. Kişisel bakım işlemleri ile iş hayatındaki motivasyonunu geri kazanmak isteyen hanımlar için en önemli adım istenmeye tüylerden kurtulma sürecidir.

  İş Hayatına Dönüş İçin Kişisel Bakım
 • Eylül 05, 2020

  Erkeklerde inci ağda kullanımı; İnci ağda erkeklerin yeni gözdesidir. Şimdi daha bakımlı erkeklerle tanışıyoruz. Her kuaförün inci ağda kullandığını gördük. Geçmişte erkeklerde ağda işlemi sadece damadın tıraş olması için kullanılıyordu. Siyah inci ağdası, yüzü hem ağrısız halde hem peeling etkisi ile erkekler arasında çok popülerdir. Siyah inci ağdası burun kıllarını alırken uygulaması kolaydır, berberlerin ve iyi bakımlı erkeklerin favori ürünlerinden biridir.

  Erkeklerde İnci Ağda ve Kullanımı
 • Ağustos 25, 2020

  Bir kadının bedeninin yenilendiği ve yoğun hormon değişikliklerinin yaşandığı dönem anlamına gelen regl dönemi kadınlar için çok hassas bir dönemdir. Bu sebepten dolayı regl dönemine yakın ya da regl döneminde alınan tüyler daha yoğun çıkacaktır. Regl döneminin bitmesinin ardından iki ya da üç gün içerisinde vücut kendi dengesine kavuşacaktır. Bu süreden sonra ağda işlemini yaptırılması daha sağlıklı ve daha uzun süreli olacaktır.

  Regl Döneminde Ağda
 • Ağustos 16, 2020

  Tüylerinden hızlı şekilde kurtulmak isteyen hanımların ilk tercihi olan ağda, farklı çeşitleri ile cilt tipine uygun şekilde tasarlanmıştır. İçeriğinde bulunan besleyici maddeler ile ciltdokusuna zarar vermeden tamamen pürüzsüzlük sağlamaktadır. Cilde nem ve parlaklık kazandıran inci ağda ürünleri, tüylerin kökten uca alınmasına da yardımcı olmaktadır. Ağda işlemlerinden sonra kullanılan ürünlerden biri ise ağda yağı ve nemlendiricidir. Ağda kalıntılarını tamamen ciltten temizleyen bu ürün aynı zamanda ciltteki kızarıklıkları da gidermektedir.

  İnci Ağda Yağ
 • Temmuz 27, 2020

  Ağdanın acısız ve zahmetsiz uygulaması ile roll on ağda tam anlamıyla cilde pürüzsüz bir dokunuş sağlamaktadır. Roll on ağda yeni nesil ağda çeşitleri arasında en pratik uygulama sunan ürünlerden biridir. Yalnızca 5 dakikada hızlı bir şekilde tüylerinden kurtulmak isteyen hanımlar için geliştirilmiş roll on ağda son dakika gecikmelerini önleyerek zamandan tasarruf sağlamaktadır.

  Roll On Ağda Seti
 • Temmuz 21, 2020

  Tatil sezonunun açılması ile birlikte pek çok kişi tatil için hazırlık yapmaktadır. Tatil zamanında yaşanan sıkıntılı durumlardan biri tüylerin çıkma hızıdır. Su ve güneşe maruz kalan tüyler, daha hızlı çıkarak hanımlara sıkıntı vermektedir. Tüy dökücü kremler ve jilet ise 2-3 gün arasında tüyleri eskisi gibi çıkarmaktadır. Yeni nesil ağdalardan biri şeker ağda ise uzun süreli pürüzsüzlük sunmaktadır. İnci ağda ile 4 haftaya kadar tamamen pürüzsüz bir tene ulaşabilirsiniz.

  Şeker Ağda ile Yaz Tatili Bakımı
 • Temmuz 16, 2020

  Yaz sezonunun açılması ile birlikte pek çok kadın tatil hazırlığı yapmaktadır. Tatil sezonunda tüylerin alınması için pratik ve hızlı çözüm arayan hanımlar için yeni geliştirilen inci minik şekerli ağda tatil çantalarında yerini almaktadır. Tatil süreci boyunca cildin pürüzsüz ve tertemiz olmasını sağlayan minik şekerli ağda günün kurtarıcısı olarak her yerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Küçük olması ile tatil çantalarında çok yer kaplamayarak, cildin her daim temiz gözükmesini sağlamaktadır.

  Minik Şekerli Ağda
 • Temmuz 07, 2020

  İstenmeyen tüylere karşı tercihiniz ağda ise tüyleri kökünden kaliteli bir ağda kullanımı ile bu tüylerden sağlıklı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Elde ettiğiniz pürüzsüz ve tüysüz görünüm, yaklaşık 3-4 hafta sizinle birlikte. Ağda kullanım sonrasında eğer cildinizde ağda kaynaklı herhangi bir morluk oluştu ise kesinlikle moralinizi bozmayın ve kaygıya kapılmayın. Böyle bir durum karşısında ağda morluğu nasıl giderilir konusunda araştırma yapabilir ve bu tarz morlukları kolayca kısa sürede giderebilen etkili uygulamaları öğrenebilirsiniz.

  ağda sonrası morluk
 • Haziran 30, 2020

  Bazen hormonların etkisi ile bazen de genetik olarak bayanların istemediği halde kıl, tüy çıkmaktadır. Öyle ki bu durum bir çok bayan ve genç kız tarafında can sıkılan bir durum haline gelmiştir. Kıllardan kurtulmak için bir çok yol deneyen bayanlar, bazen tehlikeli yol olsa da jilet tarzı ürünler kullanmak zorunda kaldılar.

  Pratik Ağda Seti