• Temmuz 07, 2020

  İstenmeyen tüylere karşı tercihiniz ağda ise tüyleri kökünden kaliteli bir ağda kullanımı ile bu tüylerden sağlıklı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Elde ettiğiniz pürüzsüz ve tüysüz görünüm, yaklaşık 3-4 hafta sizinle birlikte. Ağda kullanım sonrasında eğer cildinizde ağda kaynaklı herhangi bir morluk oluştu ise kesinlikle moralinizi bozmayın ve kaygıya kapılmayın. Böyle bir durum karşısında ağda morluğu nasıl giderilir konusunda araştırma yapabilir ve bu tarz morlukları kolayca kısa sürede giderebilen etkili uygulamaları öğrenebilirsiniz.

  ağda sonrası morluk
 • Haziran 30, 2020

  Bazen hormonların etkisi ile bazen de genetik olarak bayanların istemediği halde kıl, tüy çıkmaktadır. Öyle ki bu durum bir çok bayan ve genç kız tarafında can sıkılan bir durum haline gelmiştir. Kıllardan kurtulmak için bir çok yol deneyen bayanlar, bazen tehlikeli yol olsa da jilet tarzı ürünler kullanmak zorunda kaldılar.

  Pratik Ağda Seti
 • Haziran 24, 2020

  Kadınlar güzelliklerine her zaman çok dikkat etmişlerdir. Benzersiz ve güzel bir cilde sahip olmak isteyen kadınların pek çok farklı yöntemleri vardır. Özellikle istenmeyen tüylerden kurtulmak adına kalıcı çözümler aranır. Bu çözümlerin ise cilde zarar vermemesi gereklidir. Aynı zamanda yüzdeki istenmeyen tüylerden kurtulmak adına birden farklı yöntem vardır. Ama yüzdeki tüylerden kurtulmanın en etkili yolu ise şüphesiz ağdadır. Ağda ile birlikte yüzdeki istenmeyen tüylerden uzun süre kurtulmak mümkün.

  yüz için ağda
 • Haziran 17, 2020

  Kadınlar cilt bakımlarına oldukça dikkat ediyorlar. Özellikle yaz aylarında ciltteki istenmeyen tüylerden kurtulmak için doğru yöntemler kullanılmalıdır. Her yaştan kadınlara uygun ağda seçenekleri bulunuyor.

  Cilt tahrişi
 • Haziran 04, 2020

  Günümüzde pek çok hanım evde ağda yöntemi ile tüylerini almaktadır. Ağda yaparken ihtiyaç duyulan malzemelerin kalitesi ve çeşidi de tüylerin çıkma hızını etkilemektedir. Kullanılan ağda bezleri ise bu malzemeler arasında en önemli konudur. Eski yöntemlerden biri olan sir ve şeker ile hazırlanan ağdalar için yıkanabilir bezler bulunmaktadır. Bunun ile birlikte kullan at ağda bezleri, elle ısıtılıp hazır hale getirilen ağda bezleri piyasada bulunan ağda bezi çeşitleri arasındadır.

  Ağda Bezi Çeşitleri ve Fiyatları
 • Mayıs 26, 2020

  Tüy alma işlemi kadınlar için oldukça önemlidir. Özellikle kıl tipine ve uzunluğuna göre kılların alınması için çeşitli yöntemler geliştirilmiştir. Tüy alma yöntemleri başlıca, tıraş bıçağı, lazer epilasyon, makine, cımbız, latex eldiven ve tüy dökücü kremlerdir. Tüy dökücü kremler ve tıraş bıçağı cilt üzerindeki tüyleri yarıdan alması ile pratiklik sunmaktadır. Fakat bu durum tüylerin daha hızlı ve sert çıkmasına neden olur. Daha iyi ve uzun süreli sonuç görmek isteyen kişiler için önerilmez. Bu yöntemlerin yanı sıra daha kalıcı ve kesin sonuç sunan ağda, geçmişten günümüze en çok tercih edilen tüy alma yöntemlerindendir.

  tüy alma yöntemleri
 • Mayıs 18, 2020

  Kadınlar kişisel bakımlarına oldukça özen gösteriyorlar. Temiz ve sağlıklı bir cilde kavuşan kadınlar pürüzsüz bir cilde sahip olmak isterler. Kadınlar istenmeyen tüylerden kurtulmak adına pek çok epilasyon yöntemini kullanıyorlar. Vücuttaki istenmeyen tüylerden kurtulmak adına pek çok epilasyon türü kullanılabiliyor. Aynı zamanda çeşitli ağda türleri de bu tüylerden kurtulmak için kullanılıyor. İstenmeyen tüyler için kalıp ağda da kullanılabiliyor. Ayrıca inci ağda çeşitleri ile birlikte istenmeyen tüylere veda edilebilir. 

  evde ağda yapm
 • Mayıs 15, 2020

  Günümüz koşulları içerisinde virüslerden korunmanın en etkili yollarından biri el ve vücut temizliğinin yanında dezenfektan ve alkol kolonya kullanmaktır. Kolonya kullanımı virüslerin hemen hemen tamamının ölmesine sebep oluyor. Özellikle kullanım kolaylığı olan kolonyalar oldukça dikkat çekiyor. Sprey şişesinde bulunan kolonyalar kullanım açısından oldukça pratik ve daha hijyenli oluyor.

  kolonya
 • Mayıs 05, 2020

  Kadınlar her zaman, her çağda tüy dökücü yöntemler aramışlardır. Onlar için he zaman sorun olan bu konuya çeşitli çözümler bulunmuştur. Çok kolaya kaçarak jiletle yapılan işlem aslında hemen hemen her gün yapmanız gerektiği için yine vakit kaybı olacaktır. Ama ağda yapmak hem kolay çok vakit almayan hem de uzun süre dayanan bir çözümdür. Kadınlar için çok tercih edilen en eski geleneksel tüylerden kurtulma yöntemi ağda yapmaktır.

  Ağda Yapımı İçin Gerekli Malzemeler Nelerdir
 • Nisan 30, 2020

  Günümüzde ülkemizin ve tüm dünyanın etkisi altında olduğu salgın hastalıktan korunmak için evde kalmamız gereken bu zorlu süreçte tüm yaşantımızı durdurmamız gerekiyor. Fakat bu süreçte hala çalışmak zorunda olan ve arada dışarı çıkmak zorunda olan pek çok kişi maske kullanıyor. Fakat günlük kullandığımız maskeler, el dezenfektanları, kolonya ve mendiller tek başına tüm dış etkenlerden korunmamıza çoğu zaman yeterli olmuyor.

  yüz siperlikleri, yüz koruyucuları