Erkeklere Özel Ağdalar ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Erkeklere Özel Ağdalar ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Son yılların en popüler soruları arasında erkek ağda nasıl yapılır? sorusudur. Günümüzde erkeklerin de ihtiyacı haline gelen ağda çeşitleri de tıpkı kadınlarda olduğu gibi seçeneklere ayrılıyor. Özellikle ”metroseksüel” erkek algısının moda olduğu günümüzde birçok farklı bölgeye ağda yapılıyor. Bu sayede erkekler kendilerini çok daha temiz ve bakımlı hissedebiliyorlar.

Erkeklere Özel Ağdalarda Ön Hazırlıklar

Merak edilen erkek ağda nasıl yapılır? sorusundan önce ön hazırlıkların belirlenmesi ve harfiyen yapılması gerekmektedir. Tıpkı kadınlarda olduğu gibi erkeklere özel ürünler ile desteklenen bir ön aşama mevcuttur. Amaç çok daha az ağrı hissederek işlemi tamamlamaktadır.

Bilindiği üzere erkeklerin ağrı eşikleri kadınlara oranla çok daha düşüktür. Bu nedenle normal sir ağdalar erkeklere çok fazla tavsiye edilmemektedir. Bunun yerine özel pudralar ve jeller ile zengin hale getirilmiş ağda ürünleri tercih edilebilir. Bu sayede çok daha az ağrı hissederek uygulamalar kısa sürede sonuç verir.

Ağda işleminden önce mutlaka önce ılık bir duş alınmalıdır. Ilık duş almak gözeneklerin açılması için ideal bir yöntem olarak öneriliyor. Çeşitli güzellik merkezlerinde erkeklere uyuşturucu kremler de sürülüyor. Bu kremlerin etkileri 10-15 dakika gibi kısa bir sürede gösteriyor. Lokal anestezi yapılması ile birlikte ön hazırlıklar tamamlanır ve ağda işlemi başlar.

Kimler Sir Ağda Yaptırabilir?

Piyasada erkek ağda nasıl yapılır? sorusunun muhatabı olan ve birçok farklı ihtiyaca anında cevap veren uygulamalar var. Aynı zamanda bu uygulamalar çeşitli taleplerin yerine getirilmesi için de ideal ölçülere sahip. Erkeklerin ağda yaptırmaları genellikle iki yönlü olarak kendini gösteriyor.

İlk talep estetik ihtiyaçların karşılanmasına yönelik. Modern dünyada erkekler de tüysüz bir vücuda sahip olmak isteyebilmektedir. Bu noktada çeşitli bölgelerde yapılan kalıcı bakım bu talebin karşılanmasını sağlıyor.

Diğer yandan spor yapan erkekler de düzenli olarak ağda yaptırabilir. Özellikle bacak bölgesinden alınan tüyler sporcu sağlığı açısından kritik bir öneme sahip. Çeşitli sakatlanmaların önüne geçmek için de ağda yaptırmak güzellik uzmanları ve sağlık personelleri tarafından tavsiye ediliyor. Sporculara yönelik gerçekleştirilen ağdalar performans arttırmak için de tercih edilmektedir.

Erkekler Hangi Bölgelere Ağda Yaptırabilir?

Erkekler birçok farklı bölgeleri için ağda yaptırabilir. En çok tercih edilen bölge ise göğüs bölgesi. Hem çeşitli dövmelerin çok daha net görünmesi hem de çeşitli estetik beklentilerin karşılanması için göğüs bölgesine yapılan ağdalar işe yarar sonuçlar doğurmaktadır. Bunun dışında sırtında ve omuzlarındaki kıllardan rahatsızlık duyanlar da bu uygulamalardan faydalanabilir. Aynı zamanda bacak bölgesi için de pudra ile desteklenmiş özel ağda çeşitleri bulunuyor. Son olarak koltuk altı kıllarından kurtulmak isteyen bireyler de bu alandaki hizmetlerden sınırsız bir şekilde yararlanabilir.

Ağda Sonrası Erkeklerin Dikkat Etmesi Gerekenler

Bireyler erkek ağda nasıl yapılır kapsamında ifa edilen hizmetlerden faydalanabilir. Aynı zamanda kendi ağdasını kendi imkanlarıyla yapmak isteyen erkeklere yönelik özel ürünler de mevcut. Bu ürünler kısa sürede sipariş edilip anında uygulanabilir.

Ağda sonrası ise dikkat edilecek belli başlı noktalar bulunuyor. Hemen duş almamak dikkat edilmesi gereken ilk aşama. Bunun dışında aşırı soğuk ya da sıcak su ile temas yan etkilere açık olmaktadır. Bu nedenle ağda sonrası ılık duş almaya azami özen gösterilmelidir.

Erkek kullanıcılarımız için sert tüylerde etkili Klasik Naturel ağdamızı öneriyoruz. Ürünümüzü incelemek ve indirimli fiyatı kaçırmamak için tıklayın!

Sert Tüyler için Sarı Naturel İnci Ağda

 

Etiketler: Erkeklere Özel Ağdalar ve Dikkat Edilmesi Gerekenler
Ekim 02, 2019
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR