ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Toptan Ağda Çeşitleri ve Özellikleri

Ağda makineleri ile birlikte satışa çıkarılan toptan ağda ürünleri İnci Ağda online mağazasında alıcılarını bekliyor. Toptan ağda ürünlerinin ortak özelliği tamamen orijinal olmalarıdır. İnci Ağda’da birçok farklı çeşidi toptan olarak alınabilir. Toptan ağda alımlarında yüzde on ile otuz arasında değişen indirim oranları da mevcuttur.

   

Toptan Sir Ağda ve Ürün Özellikleri

 

12, 16, 24, 30, 32, 40, 48 ve 60 adetlik paketleriyle satışa çıkarılan toptan sir ağda ürünleri bu kategoride yer almaktadır. Özel bölgeler için üretilmiş olan ağda modelleri de mevcuttur. Her cilt tipine uygun ağda olması sebebiyle çok satılanlar listesinde yer alan, oldukça kaliteli ağda çeşitleridir. Toptan ağda alımı gerçekleştirmek isteyen müşteriler için İnciagda.com.tr üzerinden online veya Whatsapp hattını kullabilir. Toptan ağda ürünleri kuaförler için özel olarak üretilmiştir. Ağdalar pudralı bir yapıya sahip olduğu için acısız bir şekilde istenmeyen tüylerin alınmasını sağlar. Ağda ürünleri toplamda 100 ml. oranındadır. Uzun süreli olarak kullanılabilir.

 

Hassas Ciltler İçin Toptan Sir Ağdalar

 

Toptan sir ağdalardaki seçenekler özel bölgeler ile sınırlı değildir. Hassas bölgeler için özel olarak imal edilmiş çeşitleri de indirim fırsatlarından faydalanılarak dakikalar içerisinde sipariş edilebilir. Yeşil kutusu ile birlikte aynı gün içerisinde kargoya verilen bu ürünler sadece iki iş günü içerisinde verilen adreslere gönderiliyor. Kullanım kolaylığı sağladığı için kuaför ve güzellik salonu gibi mekanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Hazırlanması ve uygulanması da son derece pratiktir. Üretiminde A kalite reçine kullanılmıştır. Bununla birlikte içeriğinde eser miktarda yer alan bal mumu da tamamen doğal olup hiçbir katkı maddesi içermemektedir.

 

Sert Tüyler İçin Toptan Kartuş Ağdalar

 

Sert tüylerin çok daha hızlı ve acısız bir şekilde alınmasını sağlayan toptan kartuş ağda modelleri de en uygun fiyatlarla temin edilebilir. Stokta olmadığı takdirde istek listesine eklenerek birkaç gün içerisinde siparişi tamamlanabilir. Özel bölgeler ve hassas ciltler için üretilmiş olan türlerine oranla çok daha sert bir yapıdadır. İstenmeyen sert tüylerin tek seferde çekilip alınmasını sağlayarak kuaförlerde müşteri memnuniyetinin sağlanmasına vesile olur. Diğer paketlerde olduğu gibi toplamda 12 adet kartuş ağda ürün içeriğinde yer alıyor.

 

Peeling Etkili Ağdalar ve Kullanım Özellikleri

 

Ek seçenekler arasında peeling etkisine sahip olan sir ağdalar da mevcut. Kuaförlerde sıklıkla talep edilen bu ürünler tüm vücutta kolaylıkla kullanılabilir. Peeling etkisine sahip olduğu için yüz bölgesindeki istenmeyen tüylerin ağrısız bir şekilde alınmasını da kolaylaştırmaktadır. Siyah nokta başta olmak üzere cilt yüzeyinde ortaya çıkan ve estetik bütünlüğü bozan unsurların temizlenmesinde de etkilidir. Ölü derileri ciltten alarak çok daha parlak ve temiz bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlar.

 

Peeling etkili ağdaların ürün içeriğinde de toplamda 12 adet ürün bulunuyor. Bir kere sipariş edildiği takdirde uzun ömürlü olarak kullanılabilir. Üretiminde sağlığa zararlı hiçbir malzeme kullanılmamıştır. Hem istenmeyen tüylerin alınmasında hem de cilt yapısının temizlenmesinde kullanıldığı için çift yönlü bir etkiye sahiptir. Bezsiz uygulanabildiği için de tercih sebebidir. Özel bir ağda makinesinde hazırlanıp birkaç dakika içerisinde uygulanabilir.

 

Pudralı Ağdalar

 

Toptan ağda sipariş edilebilecek diğer ürünler arasında pudralı ağdalar son seçenekleri oluşturuyor. Hoş ve aromatik bir kokusu bulunan bu ağdalar da kullanım avantajları bakımından sıklıkla tercih edilmektedir. Özel bölgelerde yer alan istenmeyen tüylerden kurtulmak için hassas bölgeler için özel olarak üretilen pembe pudralı ağdayı kullanabilirsiniz. Pembe pudralı ağda ile hassas bölgelerdeki tüylerden acısız bir şekilde kurtulabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR