₺24,90 KDV Dahil
₺35,90 KDV Dahil
%31 İndirim
%31İndirim
₺119,90 KDV Dahil
₺171,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
₺149,90 KDV Dahil
₺214,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
₺179,90 KDV Dahil
₺257,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
₺199,90 KDV Dahil
₺285,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim

Bakteri ve Virüslere Karşı En Etkili El Dezenfektanı

Hastalık yapan organizmaları yok etmeye, etkisiz hale getirmeye ve üremelerini durdurmaya yarayan işlemler olan dezenfaktan, antibakteriyel temizleme jelleri ile yapılmaktadır. Sağlıklı olmanın yolu mikroplardan uzak durmaktan geçiyor. Fakat sosyal yaşamda ve özellikle son zamanlarda yaygınlaşan bakteri ve virüsler nedeni ile uzak kalmak mümkün olmuyor. Bakterilere karşı etkili susuz ve sabunsuz el temizleme jelleri insanların imdadına yetişiyor. Bakterilerin %99.9'unu yok eden DEVANİT ve My Hand Touch el temizleme jelleri, bakteri ve Corona virüsüne karşı etkileri ile ilk tercihler arasında yer alıyor.

Arındırıcı El Temizleme Jeli DEVANİT

Yüksek alkol oranı ile bakterilerin %99.9'unu yok eden bir el dezenfektanı olan DEVANİT, durulamaya gerek kalmayan susuz-sabunsuz ürünler arasındadır. Gliserin içeriği ile cildi kurutmamakta, hassas ciltlerde de güvenle kullanılmaktadır.Yüksek kaliteli bir yerli üretim ürünü olan DEVANİT, 50 ml'lik cep boyu ile her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz büyüklüktedir.

Bakterilere Karşı Etkili El Temizleme Jeli My Hand Touch

Yüksek alkol içeriği ile bakterilere karşı hızla etki eden ve hijyen sağlayan my Hand Touch el temizleme jeli, durulamaya gerek kalmayan susuz-sabunsuz bir üründür. Minik bir damlanın yaratacağı hijyenin verdiği güveni yaşamak isteyenler için idealdir. Cep boyu sayesinde yanınızdan ayırmayacağınız bir ürün olup ellerinizi yıkamadan da tam koruma sağlayabilirsiniz.

Neden El Dezenfektanı Kullanılmalı?

COVID-19'un tüm dünyada yaygınlaştığı günümüzde uzmanlar en önemli şeyin el temizliği olduğunu vurguluyor. Ellerin düzenli olarak yıkanamadığı okul, iş yeri, alışveriş veya diğer halka açık alanlarda el hijyenini sağlamanın en kolay yolu el dezenfektanı kullanmaktan geçiyor. Üstelik suya, sabuna ve havluya gerek kalmadan etkin bir koruma sağlanıyor. Zengin alkol içeriği ile bakterileri %99.9 oranında yok eden el dezenfektanları, cep boyu çeşitleri ile herkesin yanından ayırmaması gereken ürünler arasında yer alıyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR