image

Hakkımızda

Kozmetik sektöründe öncü bir marka olma özelliğine sahip olan İnci ağda, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile ürünlerini tüketicilerin tercihine sunmaktadır. Farklı ihtiyaçlara yönelik farklı özellikler barındıran inci ağda ürünlerini modern çağın teknolojisini en iyi şekilde kullanarak üretmekte ve müşterileri ile buluşturmaktadır.

Kozmetik sektöründe müşterilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak çözüm üretmeyi öncelikleri arasında gören bir anlayış ile sektördeki yerini muhafaza etmekte olan İnci ağda, lider konumuyla her zaman müşterilerinin yanında olmuş ve bu doğrultuda çözümler sunan ürünler üretmiş ve üretmeye devam etmektedir.

Bilindik geleneksel ağda ürünlerine alternatif olarak modern çağın insanlarının ihtiyaçlarına yönelik modern ve kaliteli çözüm olma özelliği barındıran inci ağda ürünleri üretimi konusunda büyük başarılara imza atan İnci ağda lider bir marka haline gelmiştir.

Günümüz insanın pürüzsüz bir cilde sahip olma arzusuna yönelik olarak İnci Ağda markamız tarafından üretimi gerçekleştirilen farklı ihtiyaçları mükemmel ve kalıcı çözümler sunma özelliği barındıran 4 farklı ürünümüzü tüketicilerin hizmetine sunmaktayız.

Müşterilerimizin tercihine göre üretimini ve satışını yapmakta olduğumuz ürün seçeneklerimiz arasında ise; Sarı Naturel, Pembe Pudralı, Yeşil Azulen ve Piling Etkili Siyah ağda ürünleri yer alıyor. Ayrıca Cilt beyazlatıcı krem ve Ağda sonrası tüy azaltıcı ve geciktirici etkiye sahip sprey ürünlerini tüketicilerimizin beğenilerine sunmaktayız.

İnci Ağda olarak bir marka haline gelmiş olan firmamız, müşterilerinin hizmetine girdiği ilk günden itibaren her zaman ürün ve hizmet kalitesini arttırarak sektördeki konumunu her zaman muhafaza etmektedir.

WhatsApp Destek