İnci Kalıp Ağda Nedir?

İnci Kalıp Ağda

Kadınlar için yüz güzelliği kadar bedensel güzellik de önemlidir. Pürüzsüz ve temiz bir cilt şıklığı tamamlar. Bedensel güzelliğin vazgeçilmezi olan ağda kullanımı hassas bir konudur. Kullanılan yöntemler ve seçilen ürünlerin niteliği önem taşımaktadır. İstenmeyen tüylerden ağda ile kolayca kurtulmak mümkündür. Ağda ile epilasyon yöntemi uygulama kolaylığı ve uzun süre pürüzsüzlük sağlama özelliği ile elverişli bir yöntemdir. Klasik ağda kullanımı zordur. Bu nedenle ağda seçiminde kalıp ağda kullanımı uygulama kolaylığı sağlamaktadır.

 

Kalıp Ağda Nedir?

 

 Pürüzsüz bir cilt için elverişli olan kalıp ağda özel tasarlanmış olan rol on başlığı olan özel bir ağda türüdür. Özel olarak tasarlanmış olan bu ağda türünde, rol on başlık ağda uygulaması yaparken kolay sürülebilme özelliği taşır. Özel tasarlanan kalıp ağda ambalajının içesinde sir ağda bulunmaktadır. Sir ağda kıl köklerini beslemeyen maddeler içerdiği için tüylerin zamanla azalmasını ve güçsüz çıkmasını sağlamaktadır. İçeriğinde doğal birinci sınıf reçine barındıran ve şeker içermeyen bu ürün güvenle kullanıma uygundur. Kalıp ağda bakımlı ve pürüzsüz bir cilde kavuşmak için ideal bir seçimdir.

 

 Kalıp ağda oldukça avantajlı bir üründür. Kolay uygulanabilirliği sayesinde, hem zaman hem de fazla enerji harcamadan pürüzsüz bir cilde sahip olmak mümkündür. Kullanım kolaylığının yanı sıra hijyen konusunda iyi bir alternatif olan inci kalıp ağda kusursuz güzellik arayışında olan tüm hanımlar için doğru ağda seçimidir.

 

Kalıp Ağda Nasıl Kullanılır?

 

 Kalıp ağda hanımlara mükemmel bir şekilde uygulama olanağı sunmaktadır. Kısa sürede ısınan kalıp ağda, rol on başlığı sayesinde en kıvrımlı bölgelere bile kolaylıkla uygulanabilmektedir. Kolay sürülen sir ağda içeriğindeki bal mumu sayesinde zamanla tüylerin azalmasını sağlar. İçeriğinde pudra bulunan ağdanın sürüldükten sonra sir ağda bantları ile kolaylıkla uygulanması ideal bir özelliktir. Silver, gold, pudralı, azulen gibi çeşileri ile farklı tüy yapısı olan bireylerin kendilerine en uygun ürünü seçmelerine olanak sağlayan kalıp ağda tüm hanımların kullanımına uygun bir ürün seçeneğidir.

 

Kalıp Ağda Fiyatları

 

 Kullanım kolaylığı ile epilasyon yöntemleri arasında en uygun seçim olan kalıp ağda fiyatları ile hanımlara en uygun fiyatlara güzellik imkanı sunmaktadır. Kaliteli bir ürünü uygun fiyatla kullanmanın ayrıcalığını yaşayan hanımlar böylelikle uzun bir süre pürüzsüz bir cildin rahatlığını yaşamaktadır.

 

 Farklı Cilt Tiplerine Uygun Kalıp Ağda Seçenekleri

 

 1- Silver – Sert tüylere sahip bireylerin kullanımına uygundur, uygulamada yumuşak çekiş sağlamaktadır.

 2- Gold – Sert tüylere etkili bir üründür, ölü deriyi temizleyerek ideal pürüzsüzlük sağlamaktadır.

 3- Naturel – Sert tüylerde etkili bir üründür, klasik formülü ile normal ciltlere uygun bir üründür.

 4- Pudralı – Özel bölgeler ve yüz bölgesi gibi hassas bölgeler için özel formülle hazırlanmış bir üründür.

 5- Azulen – Hassas ciltler için özel üretilmiş olan bu ürünün yumuşak bir yapısı vardır.

Etiketler: inci ağda, kalıp ağda, inci kalıp ağda
Ocak 13, 2020
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR