• Nisan 26, 2021

  Ciltte meydana gelen siyah noktalar, kötü görünüme neden olur. Akne karşıtı Black head off daha temiz bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Cildinizde ki siyah noktaların giderilerek, nefes almasına yardımcı olur. Etkili özelliğe sahip siyah nokta karşıtı ürün olarak satışa çıkartılmıştır.

  Black Head Off Nedir, Nasıl Kullanılır?
 • Nisan 16, 2021

  İstenmeyen tüyler can sıkıcı olabiliyor. Özellikle erkekler için istenmeyen tüylerden kurtulmanın yolları bilinmiyor. Aslında erkekler için bu tüylerden kurtulmanın birçok yolu bulunmaktadır.

  Erkekler İçin İstenmeyen Tüylerden Kurtulma Rehberi
 • Nisan 14, 2021 Güzellik ve Bakım

  Badem yağı özellikle son zamanlarda popülerlik kazanmış bir yağ türüdür. Bu kadar popüler olan badem yağı nedir? İçerisinde bulunan demir, çinko, E vitamini veya magnezyum gibi birçok zengin mineral bulunmaktadır. Özellikle cilt ve saç için faydalı vitaminlere sahip olmasından dolayı oldukça sık kullanılır. Özellikle tatlı badem kozmetik ve yemek amaçlı oldukça fazla kullanılır. Acı bademin ise direk kullanılması içerisindeki toksik maddelerden dolayı kesinlikle önerilmez.

  Badem Yağı Nedir? Badem Yağının Faydaları Nelerdir?
 • Nisan 12, 2021 Güzellik ve Bakım

  Sarı kantaron bitkisinden elde edilerek hazırlanan kantaron yağının birçok faydaları bulunur. Kılıç otu, koyunkıran gibi isimlerle de anılsa da, en yaygın şekilde kullanılan bilinen adı Kantarondur. Kantaron yağını antiseptik özelliğinden dolayı birçok yerde kullanabilirsiniz.

  Kantaron Yağı Nedir? Faydaları Nelerdir?
 • Mart 31, 2021 Güzellik ve Bakım

  Vücuttaki istenmeyen tüylerden kurtulmak için ağda yöntemine başvurulur. Pürüzsüz ve temiz bir cilde sahip olmak isteyen kişiler ağda yaparken, istenmeyen bazı sorunlar ile karşı karşıya kalır. Cildi hassas özelliğe sahip olan kişilerde, kızarma ve yanık gibi olumsuz durumlar gerçekleşebilir. Ağda yanığının olumsuz etkilerinden nasıl kurtulabiliriz, çözüm yolları var mıdır merak konusu olmuştur.

  Ağda Yanığına Ne İyi Gelir, Nasıl Geçer?
 • Mart 30, 2021 Güzellik ve Bakım

  Günümüzde kadınlar için tüylerinden kurtulurken aynı zamanda bu işleme fazla vakit ayırmaktan kaçınmak da oldukça önemli bir hal almış durumdadır. Tüylerden kurtulurken, işlemin kısa sürmesinin yanında, aynı zamanda sonucun uzun vadeli devam etmesi de önem arz etmektedir. Tüylerden kurtulmanın en pratik ve etkili yolu ise, tüy dökücü kremlerden destek almaktır. Tüy dökücü kremler hakkında tüm merak ettiklerinizi yazının içeriğinde bulabilirsiniz.

  Tüy Dökücü Kremler Hakkında Merak Ettiğiniz Her şey
 • Mart 24, 2021 Kişisel Bakım

  Biz kadınlar yılın 12 ayı yazın sahilde bikini giymek için fiziğimize, yediğimize, içtiğimize dikkat ederiz. Tatil planları yapar önceden hazırlıklar ve alışverişler ile kendimizi şımartırız. Peki ya tüm bunların yanında vücut temizliğinize ne kadar dikkat ediyorsunuz? Temizlik yapmak için en çok hangi yöntemleri kullanıyorsunuz? Kış aylarında hızlı ve pratik olduğunu düşündüğünüz tıraş bıçağı, tüy dökücü krem vb yöntemleri kullanıp yazın bunun zorluklarıyla baş ediyor musunuz?

  Bikini Bölgesi Temizliği Acısız Nasıl Yapılır?
 • Mart 22, 2021 Kişisel Bakım

  İstenmeyen tüyleri herkes yok etmek ister. İstenmeyen tüylerinden kurtulmanın yollarını arıyor ve güzel bir sonuç istiyoruz. Bunun acısız, tahriş etmeden, kolay ve pratik bir yolu ise tüy dökücü krem kullanımıdır. Bu kremler 3 ile 6 dakika arasında tüy kaybınızı sıfıra indirgiyor. Bu kremleri inciagda.com.tr adresinden gönül rahatlığı ile temin edebilir ve güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz.

  Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır
 • Mart 21, 2021 Güzellik ve Bakım

  Her cildin gereksinim ve ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçları karşılamak için yapılan işlem ve kullanılan malzemeler cilt bakımını oluşturmaktadır. Herkes birbirinde farklı olduğu gibi farklı cilt yapılarına da sahiptir. Bu sebeple öncelikle cilt tanınmalı ve gereksinim ve ihtiyaçları bilinmelidir. Bunları bilerek cilt bakımı yapılması oldukça önemlidir. Daha sağlıklı ve bakımlı bir cilde sahip olmayı sağlar. Cildi iyileştirmekte denebilir cilt bakımına.

  Evdeki Malzemelerle Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?
 • Mart 18, 2021

  Vücutta birçok bölgede istenmeyen tüyler can sıkıcı olabiliyor. Artık birçok yöntemle istenmeyen tüylerden kurtulmak mümkündür. Epilasyon, jilet, cımbız gibi birçok yöntem bulunsa da aslında ağda da kolay yöntemlerden bir tanesidir. Ağda özellikle bir yardıma ihtiyaç duyulmadan kişi tarafından evde kolaylıkla yapılabilir. İster eski usul ağdalardan ya da hazır sir ağda bantlarından yararlanılabilir. Ancak son zamanlarda üretilen bir ağda türü kullanım açısından her ağda türünü geride bıraktı. Acıdan şikayetçi olan kişiler acıyı neredeyse acıyı en aza indiren boncuk ağdaya yöneldi.

  Boncuk Ağda Nedir? Nasıl Kullanılır?